NOSACĪJUMI

PIRKŠANAS NOSACĪJUMI

Latvijas Republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi)

Distances līgums ir vienošanās starp Pircēju un Uzņēmumu, pamatojoties uz Uzņēmumu piedāvājumu ar Interneta stapniecību. Distances līgums attiecas uz visiem pasūtījumiem, kas veikti Uzņēmuma e-veikalā.

Distances līgums stājas spēkā, tiklīdz Pircējs veicis pasūtījumu ar Interneta palīdzību un saņēmis no Uzņēmuma apstiprinājumu, ko automātiski pēc pasūtījuma pabeigšanas ģenerē Uzņēmums ar elektroniskā pata starpniecību. Pasūtījumu un pasūtījumu apstiprinājumu uzskata par saņemtiem, kad tiem var piekļūt puses, kurām tie adresēti.

Iegādājoties produktus interneta lapā www.aizputeskrekli.lv Tu automātiski piekrīti noteikumiem un nosacījumiem, kas aprakstīti zemāk.

1. NORĒĶINI

Mūsu norēķini notiek Eiro (EUR) valūtā.

Lapas maksājuma sistēmu nodrošina pakalpojumu sniedzējs –

 • Visa;
 • Mastercard;
 • Maestro;
 • V Pay;
 • Apple pay;
 • Bankas pārskaitījums. 

2. PIEGĀDE

Pēc pirkuma un rēķina apmaksas, mēs uzsākam preces ražošanu. Daļa preču pieejama izsūtīšanai uzreiz, bet, ja izvēlētā prece nav tūlīt pieejama, tad izgatavošanas laiks var aizņemt 3-10 darba dienas, sākot no nākamas dienas pēc pirkuma veikšanas. 

Jautājumu gadījumā vai arī ja nepieciešama ātrāka piegāde, droši zvanīt vai rakstīt šeit.

Kad pasūtījums būs gatavs, mēs Jums to nosūtīsim ar izvēlēto piegādes veidu. Mēs piedāvājam šādus preces saņemšanas veidus:

Piegādes iespējas Latvijas teritorijā:

 • Omniva pakomātu piegāde  - 3,00 EUR;
 • Preci vari izņemt darbnīcā – Aizputē, Jelgavas ielā 19. Tiklīdz prece būs gatava, mēs ar Jums  sazināsimies par iespējamo preces saņemšanas laiku. 
 • Pēc savstarpējas vienošanās varam nosūtīt arī ar DPD pickup vai pa Pastu.

 • Mēs neuzņemamies atbildību par piegādes kavēšanos, kas radusies Jūsu izvēlētā piegādes pakalpojuma sniedzēja dēļ.

3ATGRIEŠANA & APMAIŅA

  Pricējam ir tiesības atteikties no pasūtītās preces un saņemt pilnu naudas atmaksu, izņemot piegādes izmaksas, vai samainīt to 14 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža šādos gadījumos:

  • ja, prece nav lietota,
  • ja, prece nav sasmērēta vai citādi bojāta,

  Lai atteiktos no pasūtītās preces, rakstīt uz e-pastu: aizputeskrekli@gmail.com

  Preces atgriešanas gadījumā, sūtīšanas izmaksas sedzat pircējs.

  Izvēloties saņemt naudas atmaksu, tā tiks ieskaitīta bankas kontā 14 dienu laikā no preču saņemšanas brīža.

  Gadījumos, ja nepieciešamā prece tiek ražotas pēc individuāla pasūtījuma, tad preces netiek atpakaļ pieņemtas un mainīta. (MK 255 22.punkts);

  Gadījumos, ja konstatētas piegādāto preču nepilnības vai preču ražojuma brāķis, ražotājs sedz visas izmaksas, kas saistītas ar preču apmaiņu vai atgriešanu;

  Gadījumā, ja nepieciešams veikt preču apmaiņu, tad  izdevumus, kas saistīti ar preču apmaiņu sedzat pircējs. Pircējam tiks izrakstīs rēķins par atkārtotu piegādi preču apmaiņai atbilstoši izvēlētajam piegādes veidam.

  4. KRĀSU TOŅI

  Produkta krāsas var atšķirties no www.aizputeskrekli.lv foto attēlos redzamajām. To var ietekmēt datora monitora uzstādītā krāsu izšķirtspēja.

  5. DROŠĪBA

  Jūsu personīgā kontaktinformācijas ir 100% konfidenciāla un netiks izpausta nevienai trešajai personai, izņemot gadījumus, kad tiek pārkāpti Latvijas Republikas normatīvie akti vai šis līgums.